Banner Shape
Banner Shape

Pievieno Kniks dāvanu karti savā e-veikalā

Kniks ir elektroniska dāvanu karte, ar ko var iepirkties simtiem e-veikalu Latvijā, Igaunijā un Lietuvā. Tā ir patiesi daudzpusīga dāvanu karte, ko var izmantot, lai samaksātu par sev vēlamo pirkumu vai pakalpojumu.

Kniks atradīsi e-veikala apmaksas solī blakus citām apmaksas metodēm.

Esi MakeCommerce klients?

Lielākai daļai MakeCommerce klientu Kniks dāvanu kartes apmaksas iespēja ir pieslēgta automātiski. Lai piesaistītu Kniks dāvanu kartes īpašnieku uzmanību esam izveidojuši tā saucamo palīgmateriālu komplektu. Tas sastāv no daudzām dizaina veidnēm, ko vari izmantot, lai izveidotu bannerus un citus materiālus e-veikalam, e-pastiem vai sociāliem mēdijiem.

Lejuplādē latviešu versijas Kniks palīgmateriālu komplektu šeit.

Ja Kniks dāvanu karte neparādas blakus citām apmaksas metodēm pie pasūtījuma noformēšanas, lūdzu sazinies ar klientu atbalstu rakstot uz support@makecommerce.lv

Neesi MakeCommerce klients?

Lai piedāvātu Kniks dāvanu kartes apmaksas iespēju savā e-veikalām tam jābūt savienotam ar MakeCommerce – vadošo e-komercijas maksājumu pakalpojumu sniedzēju Baltijā. Tu vari aizpildīt pieteikumu šeit un pēc līguma noslēgšanas Kniks dāvanu kartes īpašnieki varēs iepirkties tavā e-veikalā. Tu vari uzzināt vairāk par citām MakeCommerce maksājumu pieņemšanas iespējām un papildus pakalpojumiem šeit.