Banner Shape
Banner Shape

Kniks dāvanu kartes lietošanas noteikumi

Derīga no 08.11.2021.

1. Dāvanu kartes iegāde1
1.1. Kniks dāvanu kartes (“Dāvanu karte”) pārdevējs ir Maksekeskus AS, reģistrācijas Nr. 12268475 (“Maksājumu centrs”).
1.2. Dāvanu karti var iegādāties vietnē kniks.ee (“Vietne”). Pērkot ir jāizvēlas Dāvanu kartes naudas vērtība (“Vērtība”), jāievada pircēja e-pasta adrese (“E-pasta adrese”) un jāsamaksā summa, kas atbilst Vērtībai, Centrā, izmantojot Vietnē norādīto maksājuma veidu.
1.3. Dāvanu karte ir elektroniska. Dāvanu karti var saglabāt kā PDF datni.
1.4. Nopirkto Dāvanu karti nosūtīsim uz E-pasta adresi, kas ir ievadīta Vietnē. Dāvanu kartē nav minēts vārds.

2. Dāvanu kartes izmantošana
2.1. Dāvanu karti var izmantot kā maksāšanas līdzekli visos e-veikalos, kur ir norādīts maksājuma veids Dāvanu karte Kniks.
2.2. Pērkot ar dāvanu karti, e-veikalā kā maksājuma veids ir jāizvēlas “Dāvanu karte” un jāievada Dāvanu kartes unikālais kods.
2.3. Dāvanu karti var izmantot, lai apmaksātu pirkumus Vērtības apmērā viena (1) gada laikā no dienas, kad Maksājumu centrs ir nosūtījis Dāvanu karti uz E-pasta adresi. Pirkumu skaits nav ierobežots.
2.4. Ja pirkuma izmaksas pārsniedz Dāvanu kartes Vērtības atlikumu, trūkstošo daļu var apmaksāt, izmantojot citus attiecīgajā e-veikalā pieejamos maksāšanas veidus.
2.5. Dāvanu kartes derīgumu un Vērtības atlikumu var pārbaudīt e-veikalā pirms pirkuma veikšanas ar Dāvanu karti.
2.6. Maksājumu centrs neatmaksās Dāvanu kartes Vērtības atlikumu, ja ir beidzies derīguma termiņš. Tāpat Maksājumu centrs nemaina Dāvanu karti pret naudu, neatpērk Dāvanu karti un nemaina to.

3. Dāvanu kartes drošība
3.1. Lūdzu, glabājiet Dāvanu kartes kodu drošībā. Dāvanu kartes saņēmējs ir pilnībā atbildīgs par koda drošības saglabāšanu.
3.2. Maksājumu centrs nav atbildīgs par zaudējumiem, kas rodas, ja Dāvanu kartes kods nonāk trešo personu rokās (tostarp, ja Dāvanu karte nonāk trešo personu rokās nepareizas E-pasta adreses ievadīšanas dēļ, automātiskas novirzīšanas no ievadītās uz citu e-pasta adresi dēļ u. tml.).

4. Atteikšanās no pirkuma
4.1. Patērētājam ir tiesības atteikties no Dāvanu kartes iegādes 14 dienu laikā no dienas, kad Maksājumu centrs ir nosūtījis Dāvanu karti uz E-pasta adresi. Ja atteiksieties no Dāvanu kartes iegādes, atmaksāsim tās Vērtību. Dāvanu kartes iegādi nevar atsaukt, ja Dāvanu karte ir izmantota.
4.2. Ja pircējs atsakās no pirkuma, kuram tika izmantota Dāvanu karte, kompensēsim pircējam pirkuma summu, kas ir samaksāta ar Dāvanu karti, izsniedzot jaunu Dāvanu karti.

5. Citi noteikumi
5.1. Ja jums rodas problēmas ar Dāvanu kartes izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu klienditugi@kniks.ee. Visas sūdzības ir jāiesniedz rakstveidā ne vēlāk kā 30 dienu laikā pēc sūdzības rašanās. Izskatīsim sūdzības 14 dienu laikā.
5.2. Maksājumu centram ir tiesības grozīt Dāvanu kartes lietošanas noteikumus, publicējot grozītos noteikumus un nosacījumus Vietnē.
5.3. Maksājumu centra konfidencialitātes politika attiecas uz personas datu apstrādi.
5.4. Uz Dāvanu kartes lietošanas noteikumiem attiecas Igaunijas likumi.